Symbol Guide: Difference between revisions
From MultiCharts
Line 124: | Line 124: | ||
|'''/YM'''MY | |'''/YM'''MY | ||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''YM'''MY | |style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''YM'''MY | ||
|- | |||
!FTSE 100 | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''FTSE'''MY | |||
|'''FTSE'''MY | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''LF'''# | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''FTSE'''MY | |||
|'''FTSE'''MY | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
|- | |||
!CAC 40 | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
|'''FCE'''MY | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''MT'''# <br> '''MT'''MYY | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''FCE'''MY | |||
|'''FCE'''MY | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
|- | |- | ||
|colspan="10" style="background-color:#fad67d;" |'''Currencies ''' | |colspan="10" style="background-color:#fad67d;" |'''Currencies ''' |