Symbol Guide: Difference between revisions
From MultiCharts
Line 257: | Line 257: | ||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''DX'''MYY | |style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''DX'''MYY | ||
|'''/DX'''MY | |'''/DX'''MY | ||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
|- | |||
!E-mini 10 yr T Bond | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''ZH'''MY | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|@'''YH'''# <br> @'''YH'''MYY | |||
|'''YH''' #F <br> '''YH''' MY | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | ||
|- | |- |