Symbol Guide: Difference between revisions
From MultiCharts
Line 210: | Line 210: | ||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''FGBL'''MY | |style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''FGBL'''MY | ||
|'''FGBL'''MY | |'''FGBL'''MY | ||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
|- | |||
!BOBL | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''GBM'''MY | |||
|'''FGBM'''M*Y | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''BL'''MYY <br> '''BL'''# | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''FGBM'''MY | |||
|'''FGBM'''MY | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | ||
| | | |